بدین وسیله افتخار داریم به اطلاع برسانیم، شرکت مهندسی و ایمنی شبکه دژآذر در دهمین سالگرد ارائه محصولات نرم افزاری اوریجینال تحت شبکه و خدمات رسانی موفق در این زمینه، برای آن دسته از کاربرانی که مایل به بهره مندی  از نرم افزارهای امنیتی اوریجینال شخصی می باشند، اقدام به ارائه مستقیم مجوز بهره برداری نرم افزارهای خانگی (لایسنس) ESET NOD32 برای انواع نوت بوک، رایانه شخصی ، گوشی های موبایل و نوت بوک های مکینتاش با کد فعال سازی معتبر از طریق فروشندگان تایید شده، نموده است.

کد فعال سازی، به منظور صدور نهایی مجوز بهره برداری، به صورت انحصاری در اختیار  کاربر قرار می گیرد تا وی شخصاً با ثبت نام خود در وب سایت های معتبر ESET اقـدام به دریافت لایسنس نرم افزار نماید.

مزایای  دیگر آن عبارت است از :

1- فعال سازی مطمئن و غیر قابل تقلب، جهت ثبت انحصاری لایسنس به نام کاربر

2- فرصت ثبت نام پس از خرید تا سال 2015 میلادی (مدت یکساله لایسنس پس از ثبت نام، در وب سایتهای معتبر ESET آغاز میشود)

3- ارسال بدون واسطه لایسنس از شرکت ESET به پست الکترونیک کاربر، پس از ثبت نام

4- به روزرسانی مستقیم نرم افزار از سوی سرورهای اصلی ESET

5- پشتیبانی مستقیم مشترکین از سوی شرکت مهندسی دژآذر و ESET خاورمیانه

6- دریافت نسخه اصلی و ارتقای رایگان  به نسخه های بالاتر در طول مدت اشتراک

7- قابلیت تمدید لایسنس از سوی شرکت ESET خاورمیانه و نمایندگان 


هشدار به خریداران:

توجه : یکی از روش های مکارانه سوء استفاده از کاربران محصولات ESET، توزیع مجوز بهره برداری معتبر یک محصول بین چندین کاربر شخصی است. در این روش تلاش می شود تا در هر 24 ساعت یک مجوز بهره برداری (نام کاربری و رمز عبور) در ساعات اولیه صادر و در ادامه روز به متقاضیان و خریداران محصولات ESET در همان روز تحویل داده شود. بدین ترتیب بدون ایجاد سوء ظن و اطلاع  کاربران، یک مجوز بهره برداری واقعی با تاریخ بهره برداری بی عیب و نقص بین تعدادی از متقاضیان توزیع می شود. این کار باعث می گردد که مشتریان در طول زمان بهره برداری با مشکل عدم بروزرسانی مواجه شده و یا لایسنس به کل باطل گردد. این در حالی است که فروشنده قیمت یک کالا را با کمی ارزان فروشی از  چندین مشتری دریافت کرده و با یک حساب ساده سرانگشتی،  چندین ده برابر سود نامشروع نسیب خود نموده است.

همچنین به منظور جلب اطمینان بیشتر کاربران، از عناوین ESET یا NOD32  سوء استفاده نموده و  با ایجاد سایتهایی جعلی که با سر و شکلی مشابه سایتهای اصلی ESET می باشد اقدام به ثبت نام و جمع آوری غیر قانونی اطلاعات کاربران می نمایند.